KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12811059
nr 1281 1059
Elna Jacobsson
(1894-1985), Sverige
Oljemålning, Elna Jacobsson (1894-1985), Interiör. Signerad. Olja på duk, 31x34 cm
Elna Jacobsson, svensk bildkonstnär född 1894, död 1985.
Utrop:
500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:44:59
Elna Jacobsson
Läs mer om Elna Jacobsson