KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12811059

nr 1281 1059

Elna Jacobsson

(1894-1985), Sverige

Oljemålning, Elna Jacobsson (1894-1985), Interiör. Signerad. Olja på duk, 31x34 cm

Elna Jacobsson, svensk bildkonstnär född 1894, död 1985.

Utrop:

500 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 20:44:59

Elna Jacobsson

Läs mer om Elna Jacobsson